top of page
Car Mechanic

Par mums

Mēs saprotam, cik svarīgi ir atrast patiešām labu mehāniķi savam auto, tāpēc rūpēs par Tavu automašīnu attiecamies kā pret savējo! Pie mums Tu vari ne tikai kārtīgi salabot auto ar tepat pieejamajām rezerves daļām, bet arī veikt citus nestandarta darbus: auto izplūdes sistēmas uzlabošanu, izplūdes sistēmas un citu daļu termālo keramisko pārklāšanu, dzinēju uzlabošanu, antikorozijas apstrādi, metināšanas darbus u.c.

Tavs uzticamākais risinājums auto apkopē

Mūsu stāsts aizsākās brīdī, kad radās problēma atrast patiešām uzticamu un kvalitatīvu auto defektēšanas un remonta pakalpojumu sniedzēju, kam būtu interese uzņemties arī nestandarta darbus. Laikam ritot, sākām pētīt un interesēties par autoservisa nozari, un tā mēs 2013. gadā nonācām pie idejas atvērt savu autoservisa darbnīcu.

Šo gadu laikā esam izauguši no sākotnējās garāžas tipa darbnīcas ar vienu instrumentu komplektu un dažām atslēgām līdz četriem pacēlājiem, labas mehāniķu komandas un plašam instrumentu un pakalpojumu klāstam. Protams, neiztikt bez negulētām naktīm, entuziasma pilna dzinējspēka, kā arī nerimstoša ģimenes un draugu atbalsta, lai kopīgiem spēkiem nodrošinātu maksimāli kvalitatīvus servisa pakalpojumus. Mums ir svarīgi, lai katrs mūsu klients justos droši uzticēt mums savu auto!

auto servis AMR motors

Kāpēc izvēlēties mūs

bottom of page