top of page

AUTO rezerves daļas

Plaša auto rezerves daļu izvēle par pieejamām cenām!

Piedāvājam visu marku vieglo automašīnu, apvidus automašīnu un komerctransporta rezerves daļu iegādi.

Pie mums atradīsi:

  • Dažādu marku auto rezerves daļas (Audi, Volvo, Wolksvagen, BMW u.c.)

  • Riepas (vasara, ziemas un vissezonas riepas)

  • Akumulatorus

  • Dažādas auto rezerves daļas (filtri, sajūga daļas, amortizatori, motora blīvējums, motora daļas, degvielas padeves sistēmas, elektriskās daļas, troses)

  • Eļļas, motoreļļas, tehniskos šķidrumus

  • Izplūdes sistēmas sastāvdaļas (izpūtēji, izpūtēju atsperes, izpūtēju uzlīmes)

  • Auto aksesuārus

rezerves-dalu-tirdznieciba.jpg

Swepco premium klases eļļas un smērvielas

AMR MOTORS lepojas ar to, ka ir neatkarīgs SWEPCO® zīmola augstas veiktspējas smērvielu tirdzniecības aģents.

Southwestern Petroleum Lubricants LLC, kas dibināts 1933. gadā, ir vadošais augstas veiktspējas rūpniecisko smērvielu ražotājs. Uzņēmums lepojas ar to, ka samazina kopējās darbības izmaksas tūkstošiem klientu 80 valstīs no trim ražotnēm ASV, Kanādā un Eiropā. Southwestern Petroleum Corporation galvenā mītne atrodas Fortvortā, Teksasā, un tai ir divi ārvalstu meitasuzņēmumi – NV Southwestern Petroleum Europe, SA ārpus Antverpenes, Beļģijā un Southwestern Petroleum Canada Ltd. netālu no Toronto, Ontario, Kanādā.

Southwestern Petroleum piedāvā pilnu ķīmiski izcilu produktu klāstu, kas tiek tirgots ar zīmolu “SWEPCO” un ir paredzēts praktiski visu veidu komerciālo un rūpniecisko iekārtu eļļošanai. Southwestern Petroleum maisījumi, iepakojumi, tirgo un pārdod vairāk nekā 100 rūpnieciskās smērvielas, ieskaitot pilnu smērvielu, pārnesumu eļļu, motoreļļu, transmisijas šķidrumu, degvielas un eļļas uzlabotāju, kompresoru, hidraulisko un rūpniecisko eļļu, metāla darba šķidrumu un rūpniecisko smērvielu smērvielas. SWEPCO produkti tiek ražoti ar ekskluzīvām piedevām un augstas kvalitātes sastāvdaļām saskaņā ar stingriem ISO 9001-2015 kvalitātes standartiem, lai nodrošinātu nemainīgu kvalitāti un veiktspēju. SWEPCO Fortvērtas galvenā mītne, pētniecība un izstrāde, laboratorija un rūpnīca, kā arī SWEPCO Eiropas rūpnīca ir saņēmusi ISO 9001-2015 sertifikātu no Veritas Quality International biroja.

SWEPCO produkti un pakalpojumi saņem plašu klientu atzinību, jo tie sniedz priekšrocības, ko īpašnieki un vadītāji meklē … pagarinātus apkopes intervālus, ilgāku aprīkojuma kalpošanas laiku, samazinātu cieto daļu nomaiņu, samazinātas smērvielu utilizācijas izmaksas, zemāku enerģijas patēriņu, krājumu konsolidāciju, mazāk servisa un remonta dīkstāves, pielāgota formulēšana, tehniskās apkopes personāla apmācība un tehniskas konsultācijas un atbalsts.

Daži no tūkstošiem novērtēto SWEPCO klientu visā pasaulē ir tādi nozares līderi kā American Airlines, Amtrak, Archer Daniels Midland, Boeing, Boral Bricks, Cadbury, Coca Cola, Consolidated Coal, Federal Express, Frito Lay, General Shale, Goodyear, Hanson Aggregate, International Forest, LaFarge, Maersk/Sealand, Mack Trucks, Morton Salt, Parker-Hannifin, Pepsi Cola, Phelps Dodge, Safeway, Singapore Airlines, Texas Industries, Tyson Foods, UPS, Unimin, Volvo and Weyerhaeuser.

AMR-MOTORS-AUTOSERVISS (1).png

SAZINIES AR MUMS

Kvalitatīvi auto remonta pakalpojumi vieglajām un apvidus automašīnām Rīgā. Visa veida remontdarbi no spuldžu maiņas līdz apjomīgiem motora remontiem.

bottom of page