top of page

Keramiskie pārklājumi

Keramikas pārklājumi un to termālā aizsardzība ļauj pilnvērtīgi uzlabot Tava auto/moto izplūdes un dzinēja sistēmu, lai iegūtu maksimālu jaudu. Šos pārklājumus var izmantot no ielas transporta līdz pat profesionālam autosportam.

Keramiskos termo pārklājumus var izmantot uz:

  • Izplūdes kolektora

  • Downpipe

  • Akumulatori

  • Izplūdes sistēmas caurulēm

  • Dzinēja virzuļiem

  • Ieplūdes kolektoriem

  • Kā arī uz citiem dzinēja mezgliem, kurus ietekmē vai var ietekmēt karstums

stock-photo-car-service-worker-applying-nano-coating-on-a-car-detail-1814908295.jpg

KO DARA KERAMIKAS TERMĀLAIS PĀRKLĀJUMS?

auto_dzineja_sistemas_termo_keramiskais_parklajums-640x400.jpeg

Uzlabo jaudu un efektivitāti

Mūsu termiskās barjeras keramikas pārklājumi ir lieliski piemēroti siltuma izstarošanas ierobežošanai, novadot siltuma enerģiju izplūdes gāzēs dinamikas uzlabošanai. Jūs varat palielināt mezglu efektivitāti kā rezultātā iegūstat lielāku jaudu. Keramikas pārklājumi palīdz arī ātrāk uzsildīt katalizatoru, kas palīdz samazināt izmešus un pagarina katalizatora mūžu.

keramiskais_termalais_parklajums-640x400.jpeg

Samazina motortelpas temperatūru

Iespējams samazinājums par vairāk nekā 50 ℃. Samazinot gaisa ieplūdes temperatūru, tiek palielināta jauda. Samazināta virsmas temperatūra arī palīdz aizsargāt karstuma radītos kaitējumus motora nodalījumā svarīgākajiem komponentiem un pagarināt tiem kalpošanas laiku!

AMR-motors-autoserviss-10.png

Uzlabo Turbo reakciju

Samazināts siltuma zudums izplūdes gāzēs ļauj turbokompresoriem ātrāk iegriezties un samazināt iegriešanās laiku (no angļu valodas: Spool time)

keramisks_parklajums_izpludes_dzineja_sistemai-640x400.jpeg

Aizsargā izplūdes sistēmu

Izplūdes virsmas temperatūru var samazināt līdz pat 30%, samazinot citu kompentu uzkaršanu, kas atrodas tuvu turbo izplūdes sistēmai.

auto_dzineja_sistemas_termo_keramiskais_parklajums-640x400.jpeg

Palielina dzinēja virzuļu izturību

Keramikas termālais pārklājums uz dzinēja virzuļa palielina virzuļa noturību pret pārkaršanu, paaugstina termo efektivitāti, samazina eļļas temperatūru, samazina iespēju pārkarsēt dzinēju.

auto_dzineja_sistemas_termo_keramiskais_parklajums-640x400.jpeg

Uzlabo vizuālo izskatu

Mums ir plašs krāsu variantu klāsts, no kuriem izvēlēties, lai uzlabotu Tavas automašīnas vai motocikla mezglu estētiku. Tie visi ir vienādi piemērojami gan jaunām, gan lietotām detaļām!

auto_dzineja_sistemas_termo_keramiskais_parklajums-640x400.jpeg

Papildus aizsardzība

Izvairieties no karstuma bojājumiem un palieliniet detaļu kalpošanas laiku ar pārklājumu. Keramikas pārklājums arī aizsargā pret detaļu korodēšanu neatkarīgi no to materiāla.

Katru auto apstrādājam rūpīgi un ar lielu atbildības sajūtu, lai keramiskā pārklājuma aizsardzība kalpotu ilgi un efektīvi! Sazinies ar mums par sev ērtāko pieraksta laiku!

bottom of page